Přepnout menu
Přepnout menu
Hledat

O nás

Naše prodejny piva vám nabízejí celý sortiment pivovarů Plzeňský Prazdroj, Velkopopovický Kozel, Gambrinus a Radegast. Provozní doby prodejen jsou nastaveny tak, aby jste měli přístup k produktům, kdy je není možné získat přímo od výrobce. Provozní doba o víkendu a svátcích je samozřejmostí.


 

Prodejna piva


Provozní doby prodejen jsou nastaveny tak, aby jste měli přístup k produktům, kdy je není možné získat přímo od výrobce. Provozní doba o víkendu a svátcích je samozřejmostí. Náš personál Vám poradí s výběrem nápojů i se zapůjčením vybavení pro čepování.

Zboží do restaurací, barů a hostinců rozvážíme v Plzni, Stříbře a blízkém okolí bez příplatku. Po dohodě je možný závoz zboží i mimo provozní dobu prodejen. Tato služba je oblíbená zejména na nejrůznějších akcích jako jsou koncerty, hudební festivaly, párty a podobně.

Podnikatelům i soukromníkům nabízíme též zapůjčení průtokových chladičů piva. Více se o našich službách dozvíte na odkazech jednotlivých prodejen.Otevírací dobu včetně svátků naleznete zde.

Naše Nabídka

Nabízíme kompletní produktovou řadu Plzeňského Prazdroje.

 

Nabízíme

Pivem to ale rozhodně nekončí! U nás najdete velmi širokou nabídku nápojů.

 

Naše hodnoty

Jsme známí ochotným a vstřícným personálem, který Vám v rámci možností ve všem vyjde vstříc.

 

Recenze

Máme mnoho spokojených zákazníků, kteří vám to rádi potvrdí.

Neváhejte se na nás obrátit.