Přepnout menu
Přepnout menu
Hledat

Pivogon

 

Pivogon - Informace a ceník


Od ledna 2015 Vám jako první malá firma v regionu nabízíme směs plynů na čepování sudových nápojů, zejména piva. Tuto směs dodáváme ve vlastních tlakových lahvích o objemu 20 litrů nebo 10 litrů. Směs plynů (dále jen pivogon) si sami vyrábíme vlastní technologií. Pivogon je směs dusíku a oxidu uhličitého v poměru 80% dusík a 20% CO2. V nabídce též čistý dusík (čistota 99,9%) na čepování sudového vína.

 

Naší filozofií je osobní přístup ke každému zákazníkovi. Naším cílem je dlouhodobá spolupráce založená na oboustranné spokojenosti a ne na dlouhodobých smluvních závazcích. I proto Vám naši tlakovou láhev zdarma půjčíme. Za tlakové láhve je potřeba pouze složit vratnou zálohu, která bude kdykoli vyplacena proti nepoškozené tlakové lahvi. Při zápůjčce lahve bude sepsána smlouva o zacházení s lahví a o tom, že berete na vědomí, že lahev je nadále majetkem naší společnosti, že neposkytnete láhve k naplnění jinému výrobci ani prodejci jiným plynem než PIVOGONEM. Podmínkou bezplatné zápůjčky je zakoupení nejméně čtyř náplní příslušného objemu ročně na každou zapůjčenou lahev. Vzor smlouvy naleznete v odkazu Dokumentace.

 

My Vám oplátkou garantujeme kvalitu pivogonu, která je kontrolována pravidelnými rozbory a vyplacení zálohy za tlakovou láhev kdykoliv během naší pracovní doby.

 

Dodáváme plyny pro použití v potravinářství, které splňují náročné požadavky na kvalitu,dané platnou legislativou Evropské unie pro potravinářské přídatné látky dle ES č. 1333/2008 a ES 2008/84/ES. Výroba a distribuce plynů plně odpovídá zásadám HACCP. Jejich kvalita je průběžně monitorována a analyzována v certifikované laboratoři. Splňuje parametry využitelných plynů dle legislativy EU pro E 290(CO2) a E 941(N2). Výsledky analýz jsou k dispozici v části "rozbory".

 

Jak již bylo řečeno v úvodu pivogon = 80% dusík a 20% CO2. Jeho výroba probíhá tak, že nejprve vyrobíme dusík ze vzduchu pomocí generátoru dusíku. Toto zařízení funguje jako filtrace, kdy jsou molekuly dusíku odděleny od ostatních plynů. Tento „náš“ dusík poté na zařízení nazývaném "gasmixer" smícháme v požadovaném poměru s oxidem uhličitým. Touto směsí poté plníme certifikované tlakové láhve pomocí vysokotlakého kompresoru na tlak 190 bar. Naše výrobna splňuje všechny náležitosti spojené s výrobou potravinářské přídatné látky. Potřebnou dokumentaci , bezpečnostní listy a certifikáty naleznete na stránce Dokumentace.

 

Pivogon je možné získat na našich odběrných místech, to je v Prodejně piva ve Cvokařské ulici č. 18 v Plzni, v Prodejně piva v Palackého ulici č. 1451 ve Stříbře a na Břasích 137 v Koloniálu Bazilišek.

 

Více informací poskytneme v uvedených odběrných místech nebo na tel. 732859711. V případě zájmu je možno domluvit prohlídku naší výrobny.

 

CENÍK: Pivogon 50l / 190bar (atmosfér) 1350,- Kč s DPH Pivogon 20l / 190bar 570,- Kč s DPH Pivogon 10l / 190bar 350,- Kč s DPH Pivogon 4l / 190bar 230,- Kč s DPH Dusík 20l / 190bar 570,- Kč s DPH Dusík 10l / 190bar 350,- Kč s DPH Vratná záloha za tlakovou láhev 1900,- Kč

 

Pivogon 4l

Jako novinku pro sezonu 2016 jsme pro Vás připravili PIVOGON ve čtyřlitrových lahvích. Nabídka je určena pro ty, kteří nejsou schopni splnit jednu ze základních podmínek bezplatného zapůjčení tlakových lahví většího objemu - nákup čtyř náplní ročně. V případě čtyřlitrových lahví tato podmínka neplatí. Zapůjčíte si u nás čtyřlitrovou tlakovou lahev proti vratné záloze a je jen na Vás jak často budete potřebovat lahev naplnit. Ostatní podmínky zůstávají stejné jako u tlakových lahví větší velikosti. Vzor smlouvy na tyto lahve naleznete na stránce Dokumentace.